loader
Hayatın Tüm Renkleri...

Hayatın Tüm Renkleri...

Lisa Aisato’nun, göz kamaştıran yüzden fazla resim eşliğinde yaşamın güzelliğini, neşesini ve şiirselliğini anlatan kitabı Hayatın Tüm Renkleri, Türkiye’de Epsilon logosuyla okurlarla buluşuyor. Oyuncu ve yazar Ayşe..

Hayatın Tüm Renkleri...Yaşamın Tüm “An”larını, Olağanüstü Çizimler Ve Şiirsel Bir Dille Sunan Hayatın Tüm Renkleri, Epsilon’dan Çıktı!
 
Norveç’in sevilen yazar ve çizerlerinden Lisa Aisato’nun yazıp resmettiği Hayatın Tüm Renkleri, Ayşe Erbulak’ın çevirisi ve Epsilon logosuyla raflarda yerini aldı! Hayatın Tüm Renkleri’nde Aisato’nun büyüleyici güzellikteki çizimlerine, çocukluğun renkli dünyası ve oyunlarından hassas ve kaotik gençlik yıllarına; yetişkinliğin ağırlığından yaşlılığın özgürlüğü, özlemleri ve bilgeliğine insan hayatının bütün aşamalarını anlatan evrensel ve duygu yüklü bir hikâye eşlik ediyor.
 
Yaşamın ta kendisini, büyük küçük tüm önemli anlarıyla ele alan Hayatın Tüm Renkleri, bize sunulan bu kısa ve benzersiz vaktin değerini yeniden hatırlatan eşsiz bir eser…
 
Lisa Aisato’nun, göz kamaştıran yüzden fazla resim eşliğinde yaşamın güzelliğini, neşesini ve şiirselliğini anlatan kitabı Hayatın Tüm Renkleri, Türkiye’de Epsilon logosuyla okurlarla buluşuyor. Oyuncu ve yazar Ayşe Erbulak’ın Norveççe aslından dilimize çevirdiği kitap, aynı zamanda çok anlamlı bir yılbaşı hediyesi olarak raflarda okurları bekliyor.
 
Bir hayata neler sığar? Çocukluğun hayal dolu oyunları ve iz bırakan yaraları. Gençliğin arayışları ve fırtınaları. Daha biz büyüyemeden kapımıza dayanan yetişkinlik. Aldığımız tüm kararlar ve yapmaktan korktuğumuz tüm seçimler. Ailemize katılan yeni sesler ve zamanla yüzlerini unutmaya başladıklarımız. 
 
Hayatın Tüm Renkleri...Ve bir gün bizim de o yüzlere katılacak olmamız. Hayat, içinde sonsuzluğu taşıyan bir avuç an... Norveçli ünlü yazar ve çizer Lisa Aisato, Hayatın Tüm Renkleri’nde yaşamın büyük küçük tüm bu anlarını şiirsel dili ve büyüleyici çizimleriyle kâğıda döküyor. İnsan hayatının ortak evrelerini ve duygularını –sevgiyi, kederi, endişeyi ve neşeyi– kendine has üslubuyla altı bölümde ele alan Aisato, acı-tatlı hatıralarımıza farklı gözlerle bakmamızı sağlıyor.
 
Lisa Aisato’nun yazıp resimlediği Hayatın Tüm Renkleri, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!
 
LISA AISATO HAKKINDA
Norveç’in sevilen çizerlerinden Lisa Aisato, aralarında beyaz perdeye de uyarlanan (Odd er et egg), yazarlığını ve çizerliğini üstlendiği altı adet çocuk kitabı yayımlamıştır. Birçok çoksatan seriyi de görselleştirmiştir. On yılı aşkın süre boyunca Norveç’in ünlü gazetesi Dagbladet’da çizerlik yapan Aisato, çocuk ve genç yetişkin edebiyatına yaptığı olağanüstü katkılardan dolayı 2022 Astrid Lindgren Anma Ödülü olan ALMA’ya aday gösterilmiştir.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler