loader
Debbie Macomber’ın Yeni Romanı Yeni Yıl Yeni Hayat...

Debbie Macomber’ın Yeni Romanı Yeni Yıl Yeni Hayat...

Romantik romanların popüler ismi Debbie Macomber’ın cesur adımlar atarak kendini aramaktan vazgeçmeyenlere adadığı yeni romanı Yeni Yıl Yeni Hayat, Epsilon logosu ve Nil Bosna..

New York Times Çoksatan Yazarı Debbie Macomber’ın Yürekleri Isıtan Kış Romanı Yeni Yıl Yeni Hayat, Raflarda!
 
Kitapları onlarca dile çevrilen ve satış rekorları kıran New York Times çoksatan yazarı Debbie Macomber’dan yürekleri ısıtacak bir kış romanı: Yeni Yıl Yeni Hayat, Epsilon logosuyla raflarda! Çok sevilen Noel romanlarına bir yenisini ekleyen Macomber, Yeni Yıl Yeni Hayat’ta aşkın, değişmesi en zor hayatları bile nasıl değiştirip güzelleştirdiğini ve güçlü aile bağlarının dönüştürücü etkisini her zamanki duygu yüklü, eğlenceli, içten anlatımıyla kaleme alıyor.
 
Romantik romanların popüler ismi Debbie Macomber’ın cesur adımlar atarak kendini aramaktan vazgeçmeyenlere adadığı yeni romanı Yeni Yıl Yeni Hayat, Epsilon logosu ve Nil Bosna’nın çevirisiyle okurlara ulaşıyor. 
 
Başarılı bir iş insanı olan Everly çalıştığı şirkette stresli günler geçirmektedir. Ortağı Jack onu bu stresten kurtarmak ister ve yılbaşı öncesinde bir aylığına izin alıp Everly'i tatile gitmesi için ikna eder. Jack, asistanı Annette’e Everly için sıcak ülkelerden birinde lüks bir gemi yolculuğu ayarlamasını söyler. Ancak Annette’in gizli bir intikam planı vardır. 
 
Everly için ayarladığı tur, lüks bir gemi turu değil, Amazon ormanlarında bir eğitim gezisidir ve yetişkinlerin yaz kampından farksızdır: İnternet yok, telefon yok, kamaralarda kilit yok. Everly bir kâbus gibi başlayan on beş günlük bu yolculuğun hayatını tamamıyla değiştireceğinden habersizdir.
 
Yeni Yıl Yeni Hayat, Amazon ormanlarının muhteşem doğasından Indiana’daki sıcacık bir aile ortamına uzanan aşk, umut ve macera dolu bir yeniden doğuş hikâyesi...
 
Debbie Macomber’ın yeni romanı Yeni Yıl Yeni Hayat, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde!
 
Debbıe Macomber Hakkında
 
Bir Hayal Yeter, Umut Işıkları, Elveda Geçmiş, Bir Gün Mutlaka gibi kitapların ve Gül Limanı serisinin yazarı olan Debbie Macomber kadın romanlarının önde gelen sesidir. Romanlarından otuzu New York Times çok satanlar listesinde birinciliğe ulaşmıştır. Bay Mucize ve Bayan Mucize dahil olmak üzere Noel romanlarının beşi Hallmark Channel’ın başarılı filmleri arasına girmiştir. 
 
Hallmark Channel aynı zamanda Macomber’ın Sedir Koyu serisi kitaplarına dayanan Debbie Macomber’ın Sedir Koyu dizisinin yapımcılığını üstlenmiştir. Yazarın Debbie Macomber’ın Masası adlı bir yemek kitabı da vardır. Macomber’ın kitapları dünya çapında 200 milyondan fazla basılmıştır.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler