loader
Üç Kitaptan Oluşan Lili May Serisi Raflarda!

Üç Kitaptan Oluşan Lili May Serisi Raflarda!

Hatice Aksüt imzalı Lili May serisinin ilk kitabı Ada Krallığı, okuyucuları savaşlar, uçurumlar ve cadılarla bezeli nefes kesen bir serüvene davet ediyor. Serinin ikinci kitabı Saf Topraklar’da..

Fantastik Hikâyesi Ve Etkileyici Çizimleriyle, Üç Kitaptan Oluşan Lili May Serisi Raflarda!“Hayat”, tam da kendimizi bulduğumuz yerde başlar.
 
Fantastik Hikâyesi Ve Etkileyici Çizimleriyle, Üç Kitaptan Oluşan Lili May Serisi Raflarda!
 
Yazar ve illüstratör Hatice Aksüt’ün hem fantastik hikâyesi hem de etkileyici çizimleriyle dikkat çeken Lili May serisi, Sıfırdan Yayınları logosuyla raflarda yerini aldı! Üç kitaptan oluşan fantastik roman serisi Lili May’de okurlar, gencecik bir kızın kendi tercihleri sonucunda yaşadığı zorluk ve güzelliklere tanıklık ediyor. Aksüt’ün yarattığı fantastik dünyada, herkesin kendi gerçek hayatından kesitler de bulabileceği bu sürükleyici macera, genç yetişkinlere hayatın her zaman sürprizlerle dolu olduğunu ve hayatın, tam da kendimizi bulduğumuz noktada başladığını hatırlatıyor. 
 
Hatice Aksüt imzalı Lili May serisinin ilk kitabı Ada Krallığı, okuyucuları savaşlar, uçurumlar ve cadılarla bezeli nefes kesen bir serüvene davet ediyor. Serinin ikinci kitabı Saf Topraklar’da Lili May bu defa kendini, doğasını, gücünü ortaya çıkartmış bir kahraman olarak mucizesinin peşine düşüyor, fantastik dünyanın tüm katmanlarından geçiyor ve büyüleyici bir hikâyeye daha imza atıyor. Serinin üçüncü kitabı Karakatman’da ise, içindeki kahramanı bulduktan, güçlerini tanıdıktan sonra çok daha zorlu maceralara yelken açıp “hayat”ı korumak, güzelleştirmek için uğraşan Lili May, son büyük macerasıyla karşı karşıya kalıyor. 
 
LİLİ MAY- ADA KRALLIĞI
Otuz yıl önce yaşanan bir savaş ve galibiyet uğruna feda edilenler... Karabasan’ın lanetli “Düşsüzler” ordusu... Rüyalara mezar olmuş, Ada Krallığı’nı kendi topraklarına hapsetmiş bir uçurum ve bu uçurumun diğer tarafında her şeye rağmen huzur içinde yaşamaya çalışan insanlar... Karanlık tarafta sıkışıp kalmış olan kudretli bir cadının laneti aşıp karşı kıyıya geçmesiyle başlayan macera, kendini keşfetmeye çalışan genç bir kızın zorlu yolculuğuna dönüşüyor. Lili May, bu zorlu yolculuğu tamamlayabilecek mi? Lili May’in bu zorlu yolculuğu Âdemoğulları’nın kaderini değiştirebilecek mi? Lili May serisi, ilk kitabı olan Ada Krallığı ile okuyucularını nefes kesecek bir serüvene davet ediyor.
 
 
LİLİ MAY- SAF TOPRAKLAR
Lili May efsanesi ikinci kitabı Saf Topraklar ile devam ediyor. “Her yolculuğun sonunda değişirsin, aynı kalmazsın.” Yaşadığı nefes kesen maceraların sonunda kimliğini keşfeden Lili, artık büyükannesinin huzurlu bahçesinde sakince yaşayan genç bir kız değil. Kendini, doğasını, gücünü ortaya çıkartmış bir kahraman. Lili kahraman olarak kalabilecek mi? İçinden çıkan güç, hayatına eklenen güzel bir armağan mı, yoksa bir bela mı? Lili May, mucizesinin peşine düşüyor, fantastik dünyanın tüm katmanlarından geçiyor ve hayatımıza büyüleyici bir hikâye daha ekliyor.
 
Fantastik Hikâyesi Ve Etkileyici Çizimleriyle, Üç Kitaptan Oluşan Lili May Serisi Raflarda!LİLİ MAY- KARAKATMAN
Lili May efsanesi, üçüncü ve son kitabı Karakatman ile tamamlanıyor. Tanıştığımızda büyükannesiyle küçücük bir kasabada huzur içinde yaşayan Lili May, zorluklarla dolu pek çok macera yaşayıp içindeki kahramanı ve yeteneklerini keşfetti; yaşamını güzelleştiren dostluklara ve ruhunu sarmalayan bir aşka kavuştu. Ama hayat her zaman sürprizlerle doludur ve sadece kendimizi bulmamız yetmez. Hatta “hayat” tam da kendimizi bulduğumuz yerde başlar. Lili May, içindeki kahramanı bulduktan, güçlerini tanıdıktan sonra çok daha zorlu maceralara yelken açıp “hayat”ı korumak, güzelleştirmek için uğraştı ve şimdi son büyük macerası ile karşı karşıya. Ya “büyük bitiş”i görecek ya da “sonsuz huzur”u yaratacak. Ya ışığıyla yedi düveli aydınlatacak ya da karanlığın içinde kaybolacak. 
 
Hatice Aksüt’ün Lili May serisinin ilk üç kitabı Ada Krallığı, Saf Topraklar ve Karakatman, Sıfırdan Yayınları logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde! 
 
HATİCE AKSÜT HAKKINDA
1981’de Nazilli’de doğdu. Orta ve lise eğitiminin bir kısmını İzmir’de yatılı okudu. Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra University of California, Los Angeles’ta (UCLA) Uluslararası Ticaret Yüksek Lisansını tamamladı. Defter köşelerine, günlüklere yaptığı karalamalarla başlayan çizim tutkusuna hayatında daha fazla yer açtı ve UCLA’de iki dönem çizim dersleri aldı. Amerika’dan sonra Barselona’ya yerleşti.
 
Barcelona Escola Joso’da iki yıllık illüstrasyon bölümünü bitirdi. Eşi yazar Arnau Lesperut’un Hilgard tarafından yayımlanan fantastik kurgu türündeki iki romanına yaptığı çizimlerle profesyonel olarak çizmeye ve kendi projelerini tasarlamaya başladı. Hatice Aksüt’ün yazdığı ve resimlediği üç kitaptan oluşan fantastik kurgu türündeki Lili May serisi, resimli roman olarak Sıfırdan Yayınları tarafından yayımlandı. Evli ve bir çocuk annesi olan Aksüt, Barcelona’da yeni eserleri üzerinde çalışmaya devam ediyor.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler