loader
İran’da 5,1 Büyüklüğünde Deprem

İran’da 5,1 Büyüklüğünde Deprem

İran'ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletinde saat 18.55'te deprem meydana geldi. Depremin derinliği 18 kilometre olarak ölçüldü. İranlı Öğrenciler Haber Ajansı İSNA'nın haberine göre, merkez üssü...

İran’da 5,1 Büyüklüğünde Deprem
 
İran'ın güneyindeki Hürmüzgan eyaletinde saat 18.55'te deprem meydana geldi. Depremin derinliği 18 kilometre olarak ölçüldü.
 
İranlı Öğrenciler Haber Ajansı İSNA'nın haberine göre, merkez üssü Hürmüzgan eyaletine bağlı Taht kenti olan deprem yerel saatle 18.55'te kaydedildi.
 
5,1 büyüklüğündeki depremin yerin 18 kilometre derinliğinde meydana geldiği belirtildi.
Depremde can ya da mal kaybı olup olmadığına ilişkin henüz açıklama yapılmadı.
 


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler