loader

Gazipaşa Belediyesi Ahşap İşleri Atölyesini Kuruldu

Kendi kendine yeten bir belediye anlayışıyla yola çıkmıştık. Daha önce beton santralimizi ve bitki üretim tesisimizi açtık. Şimdi de belediyemiz bünyesinde Ahşap İşleri Atölyesini kurduk...

Gazipaşa Belediyesi Ahşap İşleri Atölyesini Kuruldu
 
Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz Ahşap İşleri Atölyesi hakkındaki açıklamada;
 
Kendi kendine yeten bir belediye anlayışıyla yola çıkmıştık. Daha önce beton santralimizi ve bitki üretim tesisimizi açtık. 
 
Şimdi de belediyemiz bünyesinde Ahşap İşleri Atölyesini kurduk.
 
Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz  Açıklamasının devamında;
 
Belediyemizin ihtiyacı olan; 
 
Büro mobilyası, piknik masası, kamelya, bank, oturma grubu ve  parke fabrikamızın ihtiyacı olan palet gibi ahşap ürünleri atölyemizde daha ekonomik bir şekilde üretiyoruz.
 
Sokak hayvanlarımızın sıcacık bir yuvası olsun düşüncesiyle atölyemizde kedi ve köpek kulübeleri imal ediyoruz.
 
Ahşap İşleri Atölyemiz, Belediyemize ve Gazipaşa’mıza hayırlı olsun. Dedi.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler