loader
Gaziler Günü Kutlu Olsun...

Gaziler Günü Kutlu Olsun...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilişinin 100. Yıl dönümü ve Gaziler Günü dolayısı ile açıklamasında; Bacağım, kolum, gözüm olmadan yaşayabilirim...

Gaziler Günü Kutlu Olsun...
 
Gazipaşa belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz Gaziler Günü dolayısı ile bir açıklama yaptı. 
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilişinin 100. Yıl dönümü ve Gaziler Günü dolayısı ile açıklamasında;
 
Bacağım, kolum, gözüm olmadan yaşayabilirim ama vatanım olmadan yaşayamam diyen gazilerimiz, sizlere minnettarız.
 
Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e Mareşal rütbesi ve Gazi unvanı verilişinin 100. Yıl dönümü ve Gaziler Günü  Kutlu Olsun. Dedi.
 
Başkan Yılmaz açıklamasının devamında;
 
Gaziler Günü Kutlu Olsun...
19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk sunma törene katıldık. 
 
Tören sonrasında protokol üyelerimiz ve gazilerimizle birlikte, Belediyemiz Halk Büfe’de buluşup, sohbet ettik.
 
Kahraman gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutluyor; başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum. Dedi.

 Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler