loader
Gazipaşa Turizm Sezonuna Hazır

Gazipaşa Turizm Sezonuna Hazır

Antalya Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz uzun zamandır Gazipaşayı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirebilmek için çalışmalar -ına devam ediyor. Gazipaşada gezilecek yerlerdeki..

Gazipaşa Turizm Sezonuna Hazır...
 
Antalya Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz uzun zamandır Gazipaşayı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirebilmek için çalışmalarına devam ediyor.
 
Başkan yılmaz zaman zaman Gazipaşada gezilecek yerlerdeki çalışmalar hakkında sosyal ağından da halkı bilgilendiren olumlu açıklamalar yapıyor.
 
Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz' ın Cebeli tepesi hakkındaki tanıtım videosu:
 
 
Antalya Gazipaşa Turizm sezonuna hazırlık çalışmalarına da tam destek veren başkan yılmaz En İyi Gazipaşa Plajları ve Gazipaşa otellerini görebilen "cebeli tepesi"ndeki çalışmalarda da sona gelindiğini açıkladı.
 
Antalya Gazipaşa Belediye başkanı Mehmet Ali Yılmaz cebeli tepesi hakkındaki açıklamasında:
 
Artık ulaşımı daha rahat, şehir manzarasını izlemesi çok keyifli bir Cebeli Tepemiz var. Gazipaşa'mıza hayırlı olsun. Dedi.


Gazipaşa Haberler Not:
Eğer sizde mesleki haberinizin yada tarifinizin web sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız; "Haberini Yada Tarifini Paylaş" sayfamızdaki kriterlere uygun bir şekilde uygun içeriklerinizi bize gönderebilirsiniz. Gazipaşa Haberleri internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü şair içeriklerle ilgili telif hakları www.gazipasahaberler.com 'a aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve "kaynak gösterilse" dahi iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz ve başka bir yerde yeniden yayıma konulamaz.


  • Facebook'ta paylaş

Bu Habere Yorum Yap

   
 
 

Benzer Haberler