loader


Reklam Hizmetlerimiz

 
Gazipaşa Haberleri Olarak Reklam Hizmetlerimiz "Ocak -2020" İtibari İle Başlamıştır;
 
Gazipaşa Haberleri web sitesi Gazipaşa yemek kültürü, yörük gelenekleri, Gazipasa mutfak kültürü gastronomi sektörü ile birlikte Gazipaşa turizm sektörüne yön veren bir yöresel haber portalı ve kültür sitesidir.
 
Gazipaşa haberleri aşağıdaki ana kategorilerde takipçilerine hizmet vermektedir;
 
Turizm Ve Gastronomi, Gazipaşa Turizm, Gazipaşa Gastronomi, Gazipaşa'da Ne Yenir, Eğlence Ve Magazin, Gazipaşa Otelleri, Gazipaşa Restoranları, Kültür Ve Yaşam, Sağlık Haberleri, Festival Ve Etkinlikler, Ziraat Ve Tarım, Faydalı Bilgiler, Gazipaşa Haberleri, Gazipaşanın Tarihi Ve Özellikleri, Spor Haberleri, Gazipaşa'da Hayat, Gazipaşa'da Siyasi Partiler, Gazipaşa'da Resmi Daireler, Gazipaşa Belediye, Gazipaşa'da Emniyet Ve Asayiş, Gazipaşa Mutfağı, Gazipaşa Çorbaları, Gazipaşa Pilavları, Gazipaşa Özel Yemekleri, Gazipaşa Mutfak Kültürü, Et Yemekleri, Tavuk Yemekleri, Helva Ve Tatlı Tarifleri...
 
Yayın ilkelerimiz gereği milli değerlerimizi, yöresel ürünlerimizi, ülkemizin yiyecek ve içecek markalarını ve yerli ürünleri ön planda tutan haberlere öncelik vermek ana prensiplerimizdir.
 
Alanında lider ve sosyal ağlardaki üyelerimizin grup ve sayfalarındaki paylaşımları ile de güçlendirdiğimiz Web sitemiz “OCAK” 2020 itibari ile mevcut kategorilerde ve ölçülerde uzun vadeli ve kısa vadeli reklam alacaktır.
 
Reklam Alanlarımız ve Kategorileri
 
1 - Ana Sayfa Reklamları
2 - Ana Kategori Reklamları
3 - Haber Detay Reklamları
 
Olmak üzere 3 ayrı kategoriden oluşmaktadır. Gazipaşa halkı ve Gazipaşa esnafına şimdiden iş birliği ve destekleri için teşekkür eder, calışmalarında başarılar ve bol kazançlar dileriz.
 
Saygılarımızla...
Gazipaşa Haberleri Yönetimi